BADANIA BIOLOGICZNE

sukcesem kończymy poszukiwania

BADANIA
BIOLOGICZNE

W tym dziale znajdziesz materiały zużywalne wykorzystywane w badaniach biotechnologicznych. Brytyjski dostawca Alpha Laboratories Ltd. od ponad 40 lat oferuje akcesoria do obsługi płynów, m.in. słynne pipety Pastette® dostępne w ponad 50 wzorach, końcówki niskoretencyjne oraz te dedykowane do stacji pipetujących popularnych producentów. Nie masz pewności, która końcówka będzie odpowiednia do danego modelu pipety? Szukasz płytki kompatybilnej z posiadanym termocyklerem? W zakładce Wsparcie umieściliśmy sporo przydatnych informacji, m.in. zestawienia różnych urządzeń i dedykowanych do nich akcesoriów. Łatwo znajdziesz to, czego szukasz. 

 

Gdybyś potrzebował czegoś więcej, napisz. Współpracujemy z różnymi dostawcami, żeby oferta była komplementarna.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatny katalog w wersji drukowanej, skorzystaj z poniższego formularza.

WYBIERZ DZIAŁ

Zamawiam bezpłatny katalog

Wypełnij formularz i wskaż interesujące Cię działy. Katalogi dostarczymy na nasz koszt.
Szukasz konkretnego produktu? Przejrzyj katalogi on-line, skorzystaj ze wsparcia lub napisz, a znajdziemy go dla Ciebie.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych