POBIERANIE PRÓB

sukcesem kończymy poszukiwania

POBIERANIE
PRÓB

W tym dziale znajdziesz próbniki i związane z nimi akcesoria. Brytyjski producent Sampling Systems Ltd., specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań umożliwiających pobór i przechowywanie próbek każdego rodzaju produktów: proszków, granulatów, płynów, żeli, kremów, maści, past, itp. Portfolio jest stale rozwijane. Dzięki bezpłatnej usłudze projektowania, możemy dostarczyć niestandardowe próbniki do specjalnych zastosowań o wymiarach wskazanych przez użytkownika. Z uwagi na wdrożony system jakości i posiadane certyfikaty, głównymi odbiorcami tych produktów są firmy farmaceutyczne, kosmetyczne, chemiczne i spożywcze. W ofercie znajdują się też akcesoria dedykowane do pobierania próbek środowiskowych.

 

Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji. Ponad milion akcesoriów dostępnych jest w magazynie producenta, gotowych do szybkiej wysyłki. 

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatny katalog w wersji drukowanej, skorzystaj z poniższego formularza.

WYBIERZ DZIAŁ

Zamawiam bezpłatny katalog

Wypełnij formularz i wskaż interesujące Cię działy. Katalogi dostarczymy na nasz koszt.
Szukasz konkretnego produktu? Przejrzyj katalogi on-line, skorzystaj ze wsparcia lub napisz, a znajdziemy go dla Ciebie.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych