ANALIZA CHEMICZNA

sukcesem kończymy poszukiwania

ANALIZA
CHEMICZNA

W tym dziale znajdziesz produkty dedykowane do pracy z próbką od momentu jej przygotowania poprzez analizę składu, do opracowania metody oznaczeń.

Wykorzystujesz w pracy chromatografię? Masz problem analityczny? Rozwiążemy go. Hiszpańska firma Teknokroma Analitica S.A. , nasz główny dostawca, specjalizuje się w chromatografii i już ponad 45 lat dostarcza kolumny oraz służy wsparciem technicznym. Producent posiada własne laboratoria badawcze, w których wykonamy analizę Twojej próbki i prześlemy gotową aplikację, a to wszystko bezpłatnie.  Zapłacisz jedynie za kolumnę i to tylko wtedy, gdy rozdział będzie satysfakcjonujący. Oferta dotyczy chromatografii gazowej. Jeśli próbka objęta jest tajemnicą, podpiszemy umowę o zachowaniu poufności. Bezpieczeństwo danych, to priorytet. 

 

Jeśli nie znajdziesz poniżej tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Współpracujemy z różnymi dostawcami, aby uzupełnić ofertę. 

Chciałbyś otrzymać bezpłatny katalog w wersji drukowanej, skorzystaj z poniższego formularza.

WYBIERZ DZIAŁ

Zamawiam bezpłatny katalog

Wypełnij formularz i wskaż interesujące Cię działy. Katalogi dostarczymy na nasz koszt.
Szukasz konkretnego produktu? Przejrzyj katalogi on-line, skorzystaj ze wsparcia lub napisz, a znajdziemy go dla Ciebie.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych